Obecné podmínky

Na základě Vámi zadaných parametrů – model, r.v., max. počet km, preferované výbavy a barvy vám vypracujeme nezávaznou nabídku, pokud Vás nabídka osloví, vypracujeme vzájemnou smlouvu o zprostředkování dovozu s přesnými parametry dováženého vozu a kalkulací celkové ceny. Po převzetí zálohy ve výši 20-50 procent dle typu vozu pro vůz dojedeme. Auto na místě prohlédneme, v případě že stav vozu nesouhlasí s popisem, kontaktujeme Vás za účelem dalšího postupu. Buď vyjednáme na místě odpovídající slevu nebo hledáme jiný vůz obdobných parametrů. Vozy od nás mají prověřený stav km (jasnou servisní historii), sami na místě načteme diagnostiku (minimalizujeme tak budoucí nečekané opravy a reklamace). K vozu existují pouze námi dodané klíče, diagnostikou prověříme počet klíčů a upravíme tak, aby ostatní klíče byly znehodnoceny.

V ceně vozu je zpravidla i servisní prohlídka vozu, tak aby bylo možné vůz používat po dobu dalšího servisního intervalu.

Vůz zabezpečíme dle Vašich představ – zámek zpátečky, kódy oken, apod. Vyřídíme za Vás kompletní přihlášení do registru silničních vozidel (platí pro Benešov, popř. Prahu).

Ve spolupráci s pojišťovnou Allianz Vám vůz pojistíme, odjíždíte s pocitem maximálního bezpečí pro Vás i Váš automobil.

 

Novinky & akce 

více